Prosím sem směřutje veškeré diskuse o tom: zda Covid existuje či ne zda je to jen chřipečka zda očkování nebo promoření zda lockdown nebo všechno otevřít zda opatření jsou prvním krokem k totalitě nebo k naší záchraně a tak dále V ostatních diskusích diskutujte Covidu pouze s konkrétní situací související s tématem serveru - cestováním. Pokud se tak objeví obecné Covid téma, požádejte je o přesun sem a přiložte odkaz. Děkuji  .

Covid obecné téma

Založil ve fóru Co se nevešlo

Ti dementi policajti kontroluji i strojvedouciho ve vlaku. Das debilovi moc a on ti ukáže.

0 Citovat

Pravděpodobně je to jen kolemjdoucí, co jen tak mimochodem sedl do kabiny a začal řídit vlak...

0 Citovat

cali napsal(a):

Rozhodně volte Piráty, jak píše LL, jsou mladí, vědí jak funguje moderní svět a hledají cestu jak stát vylepšit. Zejména je volte vy, co jste si v posledních letech za nekřesťanské hypotéky koupili králíkárny a stejně jako třeba na Praze 17 vám  prostřednictvím pirátského radního pro bydlení Zábranského do městských bytů v sousedství začnou stěhovat pod heslem "sociální zabydlování" Romy a lidi z ubytoven. Konec hlášení a politické agitky, i tohle tabu fóra už bohužel padlo. 

Přesně tak. Z hlediska bytové politiky jsou piráti naprosto nevolitelní a celkově jsou tak vlevo, že bych se jich vyloženě bál, co všechno jsou schopní vymyslet. Ale je vidět, jak lidé jsou, nechci říct hloupí, ale spíše naivní. Krásně to je vidět na Praze. Vždy pravicová bašta. A poslední volby vyhrajou extrémně levicoví piráti :D

0 Citovat

No nestačím se divit co je to tady za marast to patří na novinky či idnes ne na cestovatelské fórum !! S politikou jděte do háje!

0 Citovat

tbu napsal(a):

Roky volím nejmenší zlo, ale mám čím dále větší problém někoho vybrat.

Přemýšlel jsem o ODS, ale Vystrčil s Fialou ODS hodně ublížili.

Podle mne jsou daleko větší problém ODS lidé jako čínský krtek Zahradil, Udženija, Bendl, Kuba apod.

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Podle mne jsou daleko větší problém ODS lidé jako čínský krtek Zahradil, Udženija, Bendl, Kuba apod.

Kuba alespoň v Jihočeském kraji zvládá nejlépe očkování v rámci všech krajů.

A jinak ano, nic jiného než tvrdý lockdown i s průmyslem už není možný, tohle je neuvěřitelné protahování agónie.

0 Citovat

Naprosto přesně. Je to zbytečné prodlužování agónie nás všech. Na 3 týdny zavřít průmysl a od dubna rozvolňovat. Ale oni ne, 3 týdny zbytečný pololockdown, všichni nasraní a když se podle plánu má rozvolnit, tak omezí ještě více přes duben.

0 Citovat

Zavřít vládu na 3 týdny na Mírov. Každého na samotku zvlášť. Nic to nevyřeší, ale všechny v zemi to potěší. A aspoň projednou půjdou příkladem.

0 Citovat

Policie potvrdila slova Andreje Babiše, že jej chce někdo zastřelit, a dodala, že mají 10 milionů podezřelých.

0 Citovat

Tihle už nemůžou jet MHD normálně mezi lidi. V Praze čekat na metro, tak je hned první člověk skopne pod vlak a všichni mu dosvědčí, že tam skočili sami. Záznam se taky někam ztratí.

Mimochodem v Praze je podle jejich PESana stále čtyřka. Blatný s experty z MZ ČR ho asi špatně navrhnul. Těmi samými experty, co teď prosazují tvrdý pololockdown a tvrdí, že bude trvat jen 3 týdny (aspoň to trvrdili v pátek a sobotu).

0 Citovat

Jarda napsal(a): Kuba alespoň v Jihočeském kraji zvládá nejlépe očkování v rámci všech krajů.

To, že je někoho plný internet a TV ještě neznamená že mezi slovy a realitou nemůže být propastný rozdíl: https://onemocneni-aktualne.mzcr...kcinace-cr

Kuba se už vidí ve vládě s Burešem a jeho komtrovské vazby na Hlubokou by myslím neměly být zapomenuty... Proč tlačí Rusáky v tendru na Dukovany se můžeme domýšlet.  

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

[citace="tbu"]

Roky volím nejmenší zlo, ale mám čím dále větší problém někoho vybrat.

Přemýšlel jsem o ODS, ale Vystrčil s Fialou ODS hodně ublížili.

Podle mne jsou daleko větší problém ODS lidé jako čínský krtek Zahradil, Udženija, Bendl, Kuba apod.

[/citace]

Tady se prostě neshodneme :-)

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

To, že je někoho plný internet a TV ještě neznamená že mezi slovy a realitou nemůže být propastný rozdíl: https://onemocneni-aktualne.mzcr...kcinace-cr

Kuba se už vidí ve vládě s Burešem a jeho komtrovské vazby na Hlubokou by myslím neměly být zapomenuty... Proč tlačí Rusáky v tendru na Dukovany se můžeme domýšlet.  

No co jsem na to kouknul od oka, tak v přepočtu na obyvatele je na tom líp jak Jihočeský kraj asi jen Královehradecký a Praha, ale máš pravdu, nejsou nejlepší. Každopádně o tom ostatním není pochyb,

0 Citovat

Tak hlavně záleží, podle jakého klíče se vakcíny do krajů rozdělují. Zde evidentně má Praha z nějakého důvodu daleko vyšší prioritu než jakákoliv jiná oblast země.

Co znamená, že tlačí Rusáky, netuším - ale to sem stejně nepatří.

0 Citovat

Navrhoval bych  prejmenovat  Covid  obecne tema na politika v CR ,,hlavne ze jste me tady v kazdem vlakne dusili jak plenim  kazde vlakno  pul strankovymi blaboly  a  kolik jich tu jeste delsich o te politice je ,,, jasne dvoji metr se v CR nezapre ani  tady ,,,,

0 Citovat

Něco pro zasmání (nebo taky ne, protože ten alternativní text je už jedenáct měsíců starý)

https://www.youtube.com/watch?v=2TTwu2je0K4

Jak já skromný občan
Poctěn na stokrát
Táhl s Babišem z Čechie
Chci do písně dát.

Když estébák se pral
S virem zákeřným,
Co rychle zmutoval
Stal se nebezpečným, pro nás…

Mě nakazili
A už mě přešel smích.
Ztřískali imunitu,
Šli po plicích mých.

Nouzový stav začal,
Vládníci měli slet
A zavírač zařval:
Zavřít a hned!

Hoď roušku, zavírači,
No tak nebuď hloupý, no tak nebuď hloupý.
Hoď roušku, zavírači, no tak nebuď hloupý!

Až na kraj světa jde,
Rve se se zákony,
Co nutí tě k pláči
A zarmoucení.

Čechy zahání
Zpátky do ohrad
Do zděných kotců
Jak velí řád.

A ty občane
Slyš nařízení
On lidstvo jen chrání
Tak zticha buď.

To je příběh můj,
Má být premiérem zván,
Vždyť přemohl vir,
Tak přelep mu chřtán!

Hoď roušku, zavírači,
No tak nebuď hloupý, no tak nebuď hloupý.
Hoď roušku, zavírači, vždyť lidstvo jen chrání! 

0 Citovat

Odborníci počítají s tím, že v nadcházejících letech se budou muset očkovat každý rok dvě třetiny populace , což je více než šest milionů Rakušanů. Díky očkování se v létě vrátíme k normálu. Ale pandemie nás bude ještě dlouho zaměstnávat různými mutacemi. Na tuto fázi se v létě budeme muset připravit,“ řekl Kurz.

https://www.novinky.cz/koronavir....seznam.cz

0 Citovat

Nevim kolik lidi me tu ma v blokaci ,ale tohle tu dam ,at si kazdy udela svuj usudek, kdy v CR  bude nejake rozvolnovani ,,,s timhle  clovekem asi jen tak nebude 

https://www.youtube.com/watch?v=...&t=14s

A hezky se pritvrzuje , po Beroune dalsi neadekvatni zasas policajtu  v Ostrave a clanek jak vlada nakazala testovani ve firmach a pritom  nema legislativne osetrene to, ze zamestnaneć muze  test odmitnout , stejne jako , cestne prohlaseni a formulare , kdy policie  prosi lidi aby si to potvrzeni vytiskli  a nemeli ho v elektronicke podobe , pricemz z toho clanku je patrne ze clovek neni povinen dat do ruky policajtovi svuj mobil ,samozrejme muze chtit aby se policat prokazal svym testem  , zavrene papirnictvi , prohlaseni ze kdo nema tiskarnu  muze jit k sousedovi  ,a lze to hodit do schranky   je  proste ukazka  k smichu a popukani ,jak je vlada a ti co rozhoduji ,jsou uplne mimo realitu  ,kdy ziji ve svem svete   To uz se fakt neda komentovat  

Ty odkazy tu nedam, kdo chce si je najde ,,,stejne se meni jak ponozky 

0 Citovat

Ale s te Ostravy to tu dam taky , dobre to ten chlap co to nataci komentuje 

https://www.novinky.cz/krimi/cla....seznam.cz

A tady je  o tom testovani ve firmach , staci si precist nazory v diskuzi  jsem zvedavy kdy na to lidi prijdou o co tady jde 

https://www.seznamzpravy.cz/disk...ich-145239

0 Citovat

Hamackuv humus. Hlavne, ze nechali dite na to koukat, profesionalove🤮.

0 Citovat

Firemní testování je pěkná komedie !

Dnes to na nás bylo vybaleno 12 z 15- ti členné skupiny test odmítlo ,zatím nemůžou vůbec nic byli jsme vybaveni instrukcemi od právníka a docela je to zaskočilo !

0 Citovat

Tak schválně co bude dřív,jestli budeš otestovany nebo budeš sedět doma na překážce bez peněz.

0 Citovat

Nebo neotestovaný v pracovním procesu !

Narovinu říkám ,že pokud dojdou argumenty právníka a nepůjde to jinak ponížím se a otestovat se nechám ,ale zatím bojujeme a dnešní kolo se vyhrálo na plné čáře !

0 Citovat

To jseš velká holka (nebo kluk), jak jste to těm zlým zaměstnavatelům nandali. Disident každým coulem. Víc takových makáčů u pásu a budeme se v tom plácat další roky...

0 Citovat

lma napsal(a):

Dnes to na nás bylo vybaleno 12 z 15- ti členné skupiny test odmítlo ,zatím nemůžou vůbec nic byli jsme vybaveni instrukcemi od právníka a docela je to zaskočilo !

Jste prostě hrdinové. Úplný 4. odboj...

0